Anna i Kazimierz

Anna i Kazimierz


Witajcie serdecznie na naszej nowo powstałej stronie internetowej. Jej tytuł jest dość oryginalny, a to z tego powodu, że obydwoje z żoną od wielu lat zajmujemy się turystyką w Polsce i jesteśmy niejako rzemieślnikami w tym temat.

Poznaliśmy się jeszcze na studiach, ale nasze uczucie rozkwitło później. Przypadkowo spotkaliśmy się na kursie pilotów wycieczek. Zrozumieliśmy wtedy, że łączy nas wspólna pasja do podróży.
Dziś mamy swoje małe biuro turystyczne i zajmujemy się zawodowo tym, co naprawdę kochamy.

Chcieliśmy podzielić się naszą pasją z innymi w związku z tym wpadliśmy na pomysł, by właśnie utworzyć tę stronę. Mamy nadzieję, że zachęcimy Was do podróżowania po naszej ojczyźnie. Za pośrednictwem wpisów opowiemy Wam o naszych wojażach i przygodach. Wskażemy miejscowości idealne na letni i zimowy wypoczynek. Oprócz tego oczywiście zabytki i atrakcje, których nie możecie nie zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy Was do częstych odwiedzin i czytania. Macie możliwość podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami za pośrednictwem komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>